Eğitimler

Eğitimin önemsenmediği ya da yanlış yönlendirildiği toplumlarda gelişme de beklenemez.  Üstelik geriye gidiş ve çöküş de kaçınılmazdır. Bireyler ve kurumlar, kendilerini eksik hissettikleri konularda ya da becerilerde kendilerini eğitmek zorundadır. Aksi takdirde rekabet edemez ve varlıklarını sürdüremezler. Sürekli araştırma ve eğitim çalışmaları içinde bulunan kişi ve kurumlar, hedeflerine nasıl ulaşacakları konusunda etkili stratejiler oluşturarak kendi alanlarında saygın ve farklı bir yerde olmanın avantajlarından da yararlanabilmektedirler.

Özetle, hızla değişen ve gelişen dünyada, bireylerin de kurumların da hedeflerine ulaşabilmeleri için kendilerini sürekli olarak geliştirmek, yenilikleri takip etmek, bilgilerini güncellemek ve becerilerini arttırmak zorunluluğu vardır.

Kısaca, kurum ve kuruluşlar, sürekli gelişebilmeleri için çalışanlarının yetkinliklerinin arttırılmasının eğitimden geçtiğini ve ihtiyaç duyulan bilgi ve beceriler için eğitim konusunun doğru belirlenmesi gerektiğini de bilirler.

“Hatkotech Teknolojik Araştırma Geliştirme San. Tic. A.Ş.” vermiş olduğu diğer hizmetlerin yanında, uzman kadrosu ile ihtiyacınızı belirlemenize yardımcı olur; “size özel” eğitimleri ya da seminerleri bu ihtiyaçlara ve hedeflerinize uygun bir planla düzenler.

Eğitim Konuları:

  • Proje Yönetimi ve Süreçleri Eğitimi
  • Planlamacı Olmayanlar için Planlama Yönetimi Eğitimi
  • Kalite Yönetimi ve Standartları Sertifika Programı Eğitimi
  • İç Tetkik Eğitimi
  • Risk Analizi Eğitimi
  • Kurumsal Eğitimler

Laurus Marine' ye Kalite Sistem Yönetim Danışmanlığı
...

-----------------------------------------------
Yeni Web Sayfamıza Hoşgeldiniz
...

-----------------------------------------------